73. Cesta
Autor: Blanka Bohdanová
(1930 Plzeň)
signováno vpravo dole, číslováno 97/100 vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 32 cm, výška: 43 cm, rámování: 57 x 44 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč