Pohled na vesnici - Pokluda

Autor: Miroslav Pokluda
(1919 Staříč - ?)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 62 cm, výška: 40 cm, rámování: 51 x 73 cm

Konec dražby: 02.03.2020 21:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč