176. Pohled na vesnici - Pokluda
Autor: Miroslav Pokluda
(1919 Staříč - ?)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 62 cm, výška: 40 cm, rámování: 51 x 73 cm
Konec dražby: 02.03.2020 21:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč