40. Kostelík
Autor: Miloslav Kastl
(1907 Plzeň - ?)
Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 39 x 50 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč