6. V horách na samotě

Autor: Miloslav Kastl
(1907 Plzeň - ?)

signováno a datovánovpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1953
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 47,5 x 62 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč