180. Mladí rybáři
keramický pár dětí na lávce chytající ryby v jezírku, značeno raženou značkou zespodu, glazováno, odřeno
Datace: 19. století
Šířka: 32 cm, výška: 57 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 25.09.2018 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč