179. Pohled na Hradčany - Šustek
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 69,5 cm, výška: 88 cm, rámování: 103 x 84 cm
Konec dražby: 12.08.2020 22:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč