Cikánská osada

Autor: Bohumil Dudárek
(1894 Chlumec nad Cidlinou (Hradec Králové) - ?)

signováno vlevo dole, v horní části uprostřed plátno mírně nařaseno, rám uvolněný
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 98 cm, rámování: 115 x 91 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 02.03.2020 21:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč