173. Tanečnice
Autor: Zdeněk Přibyl
(1901 Slavoňov (Náchod) - 1972 Praha)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, na reversu autorský štítek.
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 80 cm, rámování: 103 x 124 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 02.03.2020 21:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč