U řeky

Autor: Irena Dědičová
(1932 Praha - 1987 Paříž, Francie)

signováno a datováno na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1956
Šířka: 60 cm, výška: 45 cm, rámování: 56 x 71 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 23.11.2021 19:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč