30. V divadelní šatně

Autor: Irena Dědičová
(1932 Praha - 1987 Paříž, Francie)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, získáno z rodiny autorky
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 58 cm, výška: 63 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.04.2020 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč