35. Krajina

Autor: Irena Dědičová
(1932 Praha - 1987 Paříž, Francie)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 46 cm, rámování: 53 x 77 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.04.2020 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč