99. Krajina - Fillova škola
Autor: Eva Burešová
(1922 - ?)
signováno a datováno vpravo dole, volný list na kartonu
Technika: kombinovaná technika, datace: 1967
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm
Konec dražby: 14.06.2021 19:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč