89. Sáňkování
Autor: Alena Čermáková
(1926 Praha - 2009 ?)
signováno vpravo dole, číslováno 26/50 vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 42 cm, výška: 14 cm, rámování: 28 x 56 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč