18. Básník Omar Khayyam

Perská miniatura, malba zhotovena na kosti zobrazující perského básníka Omara Khayyama a ženu hrající na šalmaj, rámováno pod sklem v dřevěném rámečku
Materiál: malba na kosti
Šířka: 11 cm, výška: 5 cm, rámování: 11,5 x 18 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.08.2021 20:22 SELČ

Zbývá: 4d 11h 38m 20s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč