18. Boží muka

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1974?
Šířka: 70 cm, výška: 31 cm, rámování: 43 x 83 cm

Konec dražby: 21.10.2019 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč