18. Hostinský
signováno vlevo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 33 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 58 x 44 cm
Konec dražby: 16.04.2019 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč