18. Japonská zástěna
Čtyřdílná zástěna, na jednotlivých panelech malba na kartonu, orámováno japonskou látkou a dřevěnými lištami s mosaznými ozdobami
Šířka: 184 cm, výška: 92 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč