18. Karlův most
lept na pohlednici, signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1929
Šířka: 10 cm, výška: 7,5 cm, rámování: 11 x 15,5 cm
Konec dražby: 20.02.2023 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč