18. Párové pohledy na Vltavu
signováno tužkou, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 14 cm, výška: 10 cm, rámování: 13 x 17 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč