Párové pohledy na Vltavu

signováno tužkou, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 14 cm, výška: 10 cm, rámování: 13 x 17 cm

Konec dražby: 29.11.2021 19:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč