11. Cesta do neznáma

Autor: Quirin Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, nerámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2018
Šířka: 20 cm, výška: 30 cm

Konec dražby: 27.09.2022 20:10 SELČ

Zbývá: 19d 20h 31m 25s

Vyvolávací cena: 1 400 Kč