11. Surfař

Autor: Quirin Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, nerámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2019
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm

Konec dražby: 22.11.2021 20:10 SEČ

Zbývá: 3d 19h 6m 4s

Vyvolávací cena: 3 200 Kč