13. Dante Alighieri II.

Autor: Quirin Jedlička
(1953 Brno)

Signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, na reversu autorský štítek
Technika: kombinovaná technika, datace: 2003
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč