19. Otisk

Autor: Quirin Jedlička
(1953 Brno)

Signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, na reversu autorský štítek
Technika: kombinovaná technika, datace: 2009
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:12 SELČ

Zbývá: 0d 13h 28m 18s

Vyvolávací cena: 2 700 Kč