Atlantida

Autor: Quirin Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, volný karton mírně zvlněný
Technika: kombinovaná technika, datace: 2007
Šířka: 33 cm, výška: 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.11.2021 20:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč