Živly

Autor: Quirin Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2015
Šířka: 70 cm, výška: 100 cm, rámování: 101 x 71 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 800 Kč