38. Periférie II.
Autor: Quirin Jedlička
(1953 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2015
Šířka: 80 cm, výška: 80 cm, rámování: 81 x 81 cm
Konec dražby: 22.06.2021 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 000 Kč