Fisura

Autor: Quirin Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2018
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč