51. Fisura
Autor: Quirin Jedlička
(1953 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2018
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 22.06.2021 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč