7. Fisura

Autor: Quirin Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2018
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm

Konec dražby: 22.11.2021 20:06 SEČ

Zbývá: 3d 18h 12m 23s

Vyvolávací cena: 2 700 Kč