Masopust I.

Autor: Quirin Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, nerámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2019
Šířka: 25 cm, výška: 30 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč