18. Vrby u vody
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1925
Šířka: 29 cm, výška: 32 cm, rámování: 36 x 33 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč