180. Andula
nesignováno
Šířka: 10 cm, výška: 15,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč