180. Doktorské náčiní
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: mědirytina
Šířka: 19 cm, výška: 25 cm, rámování: 50 x 42 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 08.02.2022 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč