Kytice pivoněk

Autor: František Vít Blažek
(1904 Kolín - 1966)

signováno vpravo dole, zezadu autorský štítek, původní blondel rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 56 x 66 cm

Konec dražby: 28.07.2019 15:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč