Krajina se stavbou

Autor: Vlastimil Lebeda
(1906 České Budějovice - 1995 Praha)

signováno vpravo dole, dle monografie autora datace 1982, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1982
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 54 x 74 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč