Rozkvetlá louka

Autor: Vlastimil Lebeda
(1906 České Budějovice - 1995 Praha)

signováno vpravo dole, dle monografie autora datace 1977, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 54 x 74 cm

Konec dražby: 29.11.2021 19:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč