90. Sběr jablek
Autor: Ernst Huber
(1895 Vídeň - 1960 ?)
Signováno v pravo dole, na reversu potvrzena pravost díla, zaskleno a rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 37 cm, rámování: 52 x 63 cm
Konec dražby: 05.05.2020 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč