80. Moře
Autor: Josef Wopfner
(1843 - 1927)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 55 cm, výška: 30 cm, rámování: 43 x 67 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 05.05.2020 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč