244. Loďka na řece
Autor: Jaroslav Pokorný
(1903 Praha - 1969 Praha)
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kvaš
Šířka: 32 cm, výška: 25 cm, rámování: 45 x 53 cm
Konec dražby: 08.11.2021 22:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč