119. Milenci na kole

Autor: Stanislav Duda
(1921 Ostrava - 2008 Ostrava)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/110, nerámováno
Technika: serigrafie, datace: 1985
Šířka: 18 cm, výška: 21 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 01.03.2021 21:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč