119. Milenci na kole
Autor: Stanislav Duda
(1921 Ostrava - 2008 Ostrava)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/110, nerámováno
Technika: serigrafie, datace: 1985
Šířka: 18 cm, výška: 21 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 01.03.2021 21:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč