Z cyklu imaginace IX

Autor: Libuše Kapounová

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: kombinovaná technika, datace: 1999
Šířka: 86 cm, výška: 61 cm, rámování: 68 x 93 cm

Konec dražby: 07.04.2020 21:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 200 Kč