181. B. Hrazdil - Šeříky
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 64 cm
Konec dražby: 29.11.2021 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč