58. Husy na rybníku
Autor: Jiří Židlický
(1895 Nové Město na Moravě - 1950 Praha)
signováno vpravo dole, volný list
Technika: kresba na kartonu, materiál: karton
Šířka: 60 cm, výška: 48 cm, rámování: bez rámu
Konec dražby: 16.10.2017 19:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč