82. Kachny u rybníka
Autor: Jiří Židlický
(1895 Nové Město na Moravě - 1950 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno. Rám poškozen.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 33 cm, rámování: 56 x 64 cm
Konec dražby: 05.12.2017 19:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč