181. Motýle
nesignováno, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevořez
Šířka: 10 cm, výška: 20 cm, rámování: 32 x 23 cm
Konec dražby: 22.06.2022 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč