Krajina

Autor: Joža Koudelka
(1877 Klobouky u Brna - 1960 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 58 cm, rámování: 69 x 81 cm

Konec dražby: 29.11.2021 19:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč