153. Břízy
Autor: Ota Richter
(1930 malíř - ?)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 27 cm, výška: 39 cm, rámování: 53,5 x 41 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč