169. Město Trhanov
Autor: Bedřich Pěknica
(1936 Ostrava - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 89 cm
Konec dražby: 28.07.2019 15:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč