182. Bůh Otec
Polychromovaná dřevořezba střední Evropa. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo
Technika: dřevořezba, datace: 2. pol. 18. století
Výška: 105 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč